הרובוטים באים,היזהרו,לכל האנשים שתמיד אומרים למה לא ראינו את הנולד,אז הינה הזדמנות שלא תגידו שלא אמרנו לכם.
לאט לאט רואים יותר את תחום הרובוטיקה כנושא מאוד רלוונטי במתכונת הלימודים בבתי ספר היסודי,תיכוני ואף בהרבה חוגים,מי שנמצא במערכת החינוך הטכנולוגית,קורא,שומע ומתרגם את העתיד,שכן,הרובוטים כבר פה,בכל תחום בחיינו,בצבא,רפואה,תעשיה וגם כיום זה גולש לחיינו הפרטיים.
שואבי אבק,חיישני הרתעה,רובוט לניקוי חלונות,רובוט שמתפקד כאח בבתי אבות(מכין תה,מזכיר לקחת תרופות,מדבר,עושה התעמלות-כבר לא צריך בני אדם…
ביל גייטס אומר שתחום הרובוטיקה הו המהפכה הטכנולוגית הבאה ולדעתו כמו תחום המחשבים האישיים אז גם הרובוטים יביאו מהפכה ענקית לחיינו.
העולם הטכנולוגי אין לאין להתפתח יותר והבא בתור זה אוטומיזציה(רובוטיקה),המון חברות, כמו אמזון עושות הערכת מצב ונכנסות לתחום,לא מזמן רכשה אמזון חברת רובוטיקה ב 670 מליון דולר,לחברת מזור יש ביקוש למוצריה וגם השוק הפיננסי לא נישאר אדיש ומפנה תקציבים גדולים שמראים באמת שהכיוון הוא רובוטיקה!
לכן היום רובוטיקה זה כבר לא הובי,רובוטיקה זה הדבר העיקרי ואליו מתכוונן כל השוק בהייטק ובטכנולוגיה.
בתי ספר!! אוצו רוצו לפני שיהיה מאוחר,בעתיד ידרשו הרבה מהנדסים,אלקטרונאים,תכנתם,אך יותר מכול,בעלי ניסיון בשילוב כל הנושאים המרכבים את הרובוטיקה,כי רובוטיקה זה שילוב של תוכנה,חומרה,הנדסה,אלקטרוניקה.
המון תערוכות גם בארץ ובעולם נערכות ודוחפות את התחום למעלה,כדאי להיות עם אוזן קשבת למהפכה שמתרחשת,לקרוא מאמרים,ספרים,כי רובוט זה כבר חצי "בן אדם…" יש שנבהלים מהרובוטיקה ומנבאים נבואות שחורות,שיום אחד הרובוטים יקומו על העולם(הגולם יקום על יוצרו)
אך אם נהיה רציניים,זה לא יוכל להיות מכונה היא מכונה והאדם צריך לדעת להרכיב אותה נכון ולהפעיל אותה נכון.
לומדי רובוטיקה במכללת נשיא טכנולוגיות כבר לפני 5 שנים לומדים ומתפתחים בתחום,כדי לבוא,לשמוע לראות ולהחכים,בנשיא טכנולוגיות,מעבדות רובוטיקה משוכללות שיוצאות סביבת עבודה מעשית-שיהיה בהצלחה!